NAWA Skills up! Trwa nabór wniosków na dofinansowanie kursów dla doktorantów

ISD PŁ zaprasza do składania wniosków w zadaniu Skills up! ... realizowanego w ramach STER NAWA.

Opis zadania: https://ids.p.lodz.pl/en/projects/ster-nawa/courses-doctoral-candidates-skills

Doktoranci wybierają kursy wg własnych potrzeb rozwoju, zgodnie z Zasadami określonymi dla zadania Skills up!

Kurs powinien być zaakceptowany przez promotora, akceptacja ma na celu potwierdzenie, że dany kurs będzie służył doktorantowi w rozwoju zgodnie z wybraną ścieżką kształcenia (kurs może dotyczyć tematyki związanej z dyscypliną kształcenia lub zwiększenia umiejętności miękkich przydatnych w kształceniu doktoranta lub późniejszej działalności naukowej).

Przykładowe platformy, zostały zarekomendowane podczas prezentacji zadania (poniżej linki z propozycjami).

Jednocześnie serdecznie zachęcam do zapoznania się z nagraniem ze spotkania on-line podczas którego zaprezentowane zostały możliwości i korzyści udziału w kursach - Prezentacja. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu w zakładce: Skills up!

edX | Free Online Courses by Harvard, MIT, & more | edX  Coursera Plus | Unlimited Access to 7,000+ Online Courses

Coursera Plus | Unlimited Access to 7,000+ Online Courses

FutureLearn: Online Courses and Degrees from Top Universities

Class Central • Find the best courses, wherever they exist.

Ważne by wybrany przez Państwa kurs był realizowany przez uczelnię z pierwszej 50 najlepszych uczelni wg zamieszczonej niżej listy.

Akceptowane będą kursy:
a) wybrane przez doktorantów ISD PŁ w porozumieniu z promotorem, z oferty renomowanych ośrodków badawczych na całym świecie (znajdujących się w gronie 50 najlepszych uczelni wg listy https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2022)
b) realizowane przez platformy w formie on-line
c) rozpoczynające się nie wcześniej niż 7 dni od dnia złożenia wniosku do Biura ISD, kończące się nie później niż 17.09.2023 r.
d) zaakceptowane w formie podpisu przez przedstawiciela dyscypliny, w której kształci się Doktorant/ka (promotor Doktoranta/ki lub osoba wyznaczona z dyscypliny, podpis w IV części Wniosku)

Podsumowując - Doktoranci sami wybierają kurs, omawiają wybór z promotorem, wypełniają Wniosek wraz z oświadczeniami, uzyskują podpis promotora i przynoszą wniosek do biura ISD PŁ w godzinach pracy biura.

Zapraszamy do kontaktu i składania wniosków.