Komisje do oceny śródokresowej 2023 r.

Treść (rozbudowana)
Komisja do oceny śródokresowej (luty 2024 r.)

INŻYNIERIA MECHANICZNA

W dniu 19 stycznia  2024, Rada dyscypliny Inżynieria Mechaniczna powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie z naboru 2021/2022 w następującym składzie:

Przewodniczący komisji:

• prof. dr hab. inż. Tomasz Kapitaniak, Katedra Dynamiki Maszyn, Wydział Mechaniczny Politechnika Łódzka

Członkowie komisji:

• prof. dr hab. inż. Jerzy Małachowski, Wydział Inżynierii Mechanicznej WAT w Warszawie
  • prof. dr hab. inż. Jerzy Wojewoda, Katedra Dynamiki Maszyn, Wydział Mechaniczny Politechnika Łódzka
Komisje do oceny śródokresowej (wrzesień 2023 r.)

Składy Komisji właściwych dla danych dyscyplin zostaną podane do publicznej wiadomości niezwłocznie po ich powołaniu do 22 maja 2023 r.

NAUKI O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

W dniu 19 kwietnia 2023 r., Rada dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie z naboru 2021/2022 w następującym składzie:

Przewodnicząca:

• prof. dr hab. Agnieszka Baruk, Politechnika Łódzka

Członkowie:

• dr hab. Edyta Marcinkiewicz, prof. uczelni, Politechnika Łódzka
  • prof. dr hab. Beata Glinka, Uniwersytet Warszawski

INŻYNIERIA CHEMICZNA

W dniu 25 kwietnia 2023, Rada dyscypliny Inżynieria Chemiczna powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie z naboru 2021/2022 w następującym składzie:

Przewodniczący:

• dr hab. inż. Tomasz Ganicz, Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechnika Łódzka

Członkowie:

• dr hab. inż. Piotr Dziugan, prof. uczelni, Katedra Biotechnologii Środowiskowej, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, Politechnika Łódzka
  • dr hab. inż. Ireneusz Grubecki, prof. uczelni, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA

W dniu 21 kwietnia 2023, Rada dyscypliny Inżynieria Materiałowa powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie
z naboru 2021/2022 w następującym składzie:

Przewodnicząca komisji:

• dr hab. inż. Katarzyna Majchrzyckaprof. CIOP-PIB, Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy, Łódź

Członkowie komisji:

• prof. dr hab. inż. Małgorzata Matusiak, Instytut Architektury Tekstyliów, Politechnika Łódzka
  • dr hab. Mariusz Dudek, prof. uczelni, Instytut Inżynierii Materiałowej, Politechnika Łódzka

INFORMATYKA TECHNICZNA I TELEKOMUNIKACJA

W dniu 18 kwietnia 2023, Rada dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie z naboru 2021/2022 w następującym składzie:

• prof. dr hab. inż. Michał Strzelecki, Politechnika Łódzka

Członkowie Komisji: