Nowe ważne informacje 2022/2023 - doktorat wdrożeniowy

Szanowny Kandydacie do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej w Łodzi!!!

Proces rekrutacji do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Politechniki Łódzkiej jest już za Tobą. Wszystkim zakwalifikowanym Kandydatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej.

Uprzejmie zapraszamy nowych Kandydatów na Doktorantów do Biura ISD PŁ w celu złożenia oryginałów dokumentów rekrutacyjnych i dopełnienia niezbędnych formalności.

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą:

Obowiązkowy kurs BHP  odbędziesz przy użyciu platformy Wikamp już wkrótce.

Zapoznaj się również z Regulaminem ISD PŁ gdzie znajdziesz zasady przygotowania Indywidualnego Planu Badawczego oraz procedurę wyznaczania Promotora. Zapoznaj się także z innymi aktami prawnymi,

Prosimy o regularne odwiedzanie strony internetowej ISD PŁ, na której będziemy zamieszczać bieżące informacje.

Cieszymy się, że dołączasz do społeczności akademickiej Politechniki Łódzkiej, życzymy Ci powodzenia na nowej drodze naukowej.