Warsztaty dla doktorantów o współpracy z promotorem - projekt Szkoły Doktorskie to Nasza Przyszłość!

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,
10 czerwca o godzinie 18:00 odbędą się kolejne warsztaty praktyczne online dla studentów zainteresowanych kształceniem w szkole doktorskiej, absolwentów oraz doktorantów organizowane w ramach projektu "Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość! - popularyzacja wiedzy o systemie kształcenia doktorantów".
Tematyka warsztatów: "Współpraca z promotorem jako klucz do sukcesu"

Podczas warsztatów przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.

Warsztaty poprowadzi dr hab. Ilona Świątek-Barylska, prof. UŁ - Dyrektor Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UŁ oraz Kierownik Studiów Doktoranckich w zakresie nauk o zarządzania na UŁ. Przewodnicząca Komitetu Sterującego Ogólnopolskiej Konferencji Szkół Doktorskich – porozumienia, które zapewnia współpracę 34 uczelni prowadzących szkoły doktorskie. Autorka, współautorka, redaktor naukowy 5 książek i ponad 50 artykułów naukowych.
W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Nasz email to: sdtoprzyszlosc@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,

mgr Monika Wilanowska
II zastępca Rzecznika Praw Doktoranta

Koordynator Projektu Szkoły Doktorskie to Nasza Przyszłość!
Krajowa Reprezentacja Doktorantów