Kurs w ramach programu SPINAKER

Szanowni Państwo,

przekazuję zaproszenie od Dziekana Wydziału Chemicznego PŁ, prof. dr hab. inż. Małgorzaty I. Szynkowskiej-Jóźwik na kurs, który odbędzie się w ramach programu SPINAKER:

"Szanowni Studenci i Doktoranci,

Od 23.08 do poniedziałku 28.08 na Wydziale odbywać się będzie kolejny kurs (Short Course on Nanostructured Polymer Materials) w ramach programu Spinaker przeznaczony dla studentów i doktorantów z zagranicy. W ramach tego kursu będą odbywały się dwie imprezy otwarte, do udziału, w których gorąco zapraszam. Są to:

- debaty poświęcone aktualnym zagadnieniom związanym z zastosowaniami nowoczesnych materiałów, które będą prowadzone w Sali Senatu PŁ w gmachu Alchemium w piątek w godzinach 18-19 (Debata 1) oraz 19-20 (Debata2).

- sesja posterowa, która odbędzie się poniedziałek 28.08 w godzinach 8:30-10:30. Abstrakty (format formularza i inne ważne informacje znajdują się na stronie mine.p.lodz.pl w zakładce PROGRAMY/ Short Course on Nanostructured Polymer Materials) można dosyłać jeszcze do najbliższego piątku 25.08 do dr Izabeli Bobowskiej lub dr. hab. inż. Marcina Kozaneckiego.

Osoby, które będą uczestniczyły w debatach oraz sesji posterowej otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w konferencji międzynarodowej.

Dziekan Wydziału Chemicznego PŁ

Małgorzata I. Szynkowska-Jóźwik

PS. Osoby, które uczestniczyły w czerwcowej edycji kursu oraz te, które będą uczestniczyły w edycji sierpniowej proszę o zgłaszanie się do dr. hab. inż. Marcina Kozaneckiego po 1.09.2023 po odbiór certyfikatów.