Ideathon. Uwolnij umysł i miej wpływ!

Szanowni Państwo,

w ramach rozwoju inicjatyw związanych z przedsiębiorczością serdecznie zapraszam studentki/studentów oraz doktorantów/doktorantki do aktywnego uczestnictwa w II edycji wydarzenia Ideathon.

Ideathon to inicjatywa, w której interdyscyplinarne zespoły studenckie i doktoranckie wypracowują rozwiązania odpowiadające na kluczowe wyzwania w obszarze zrównoważonego rozwoju (SDGs), zgłaszane przez otoczenie zewnętrzne.

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje:

• Do udziału w konkursie zapraszamy studentów i studentki studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich, oraz doktorantów i doktorantki z uczelni mających swoją siedzibę na terenie woj. łódzkiego.
  • Rekrutacja uczestników potrwa do 10 maja 2024 r., a finał wydarzenia odbędzie się 23 maja 2024 r.
  • Pula nagród dla zwycięskich zespołów wynosi 40 000 zł.
  • Partnerami wydarzenia są firmy: ABB, Nordea, Veolia, Wella Company oraz Urząd Miasta Łodzi.

Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.ideathon.uni.lodz.pl

Ideathon to doskonała okazja dla studentów i doktorantów do wykazania się kreatywnością, innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów, a więc cechami stanowiącymi esencję przedsiębiorczości.

Pozdrawiam,

Agnieszka Kurczewska