IDEAS NCBR: Zapraszamy na ML in PL Premeeting już w ten czwartek - 29 czerwca 2023 godz. 18:00

Szanowni Państwo,

Dzień dobry,

w imieniu IDEAS NCBR oraz stowarzyszenia ML in PL mam zaszczyt zaprosić Państwa na specjalny wykład „MACHINE LEARNING FOR RENEWABLE ENERGY SOURCES MANAGEMENT”, który wygłosi dr hab. Paweł Wawrzyński. Spotkanie będzie również okazją do poznania nowo powstałego zespołu badawczego IDEAS NCBR pod przewodnictwem dr. Wawrzyńskiego i wymogów jakie trzeba spełnić by stać się jego częścią.

„Na obecnym etapie mojego rozwoju, realizacja projektów badawczych ze studentami, jest dla mnie źródłem największej satysfakcji i motywatorem do podejmowania się coraz bardziej złożonych wyzwań. Synergia w najczystszej postaci – połączenie kreatywności, pasji, wiedzy i doświadczenia.”- podkreśla dr hab. Paweł Wawrzyński, który rozbudowuje swój zespół badaczy specjalizujących się w sztucznych sieciach neuronowych i uczeniu maszynowym.

Zachęcamy do udostępnienia zaproszenia potencjalnie zainteresowanym studentom, doktorantom oraz pracownikom. Wstęp na wykład jest bezpłatny. Uczestnictwo online nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Linkedin: Link post Linkedin

Twitter: Link post Twitter

WWW: Machine Learning for renewable energy sources management. Wykład Pawła Wawrzyńskiego - IDEAS NCBR - Inteligentne Algorytmy dla Ekonomii Cyfrowej (ideas-ncbr.pl)

Data:
29 czerwca 2023
godz 18:00

Miejsce:
Biuro IDEAS NCBR
Varso Tower
9 piętro
ul. Chmielna 69, Warszawa

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację na wydarzenie pod tym linkiem.

Gorąco zachęcamy do pozostania na sesji networkingowej, która odbędzie się po wykładzie.

Online:

Identyfikator spotkania