Falling Walls Lab Warsaw

Zaproszenie do zgłoszenia się do międzynarodowego konkursu dla młodych naukowców – Falling Walls Lab Warsaw

Wystarczą trzy minuty, aby opowiedzieć o swoim pomyśle na zburzenie istniejącego muru – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce, a następnie dołączyć do sieci niezwykłych umysłów z całego świata, która skupia obecnie ponad 1000 osób.

Nauki ścisłe i przyrodnicze, inżynieryjno-techniczne, medyczne i o zdrowiu, rolnicze, społeczne, humanistyczne – do konkursu może się zgłosić przedstawiciel każdej z tych dziedzin. Również osoby, które zajmują się edukacją, zarządzają nauką i innowacjami.

Nie musisz być naukowcem czy studentem. Liczy się pomysł i umiejętność przedstawienia go w angażujący sposób po angielsku przed jury.

Wystarczy, że masz stopień doktora uzyskany po 1.01.2017 r., magistra po 1.01.2015 r., status studenta i/lub aktualnie staż podoktorski lub tytuł licencjata po 1.01.2012 r.

Nabór zgłoszeń otwarty!

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmuje maksymalnie 10 minut. Formularz jest dostępny na stronie.

Zrób to do 15 sierpnia 2022 r. do godz. 23:59.

Falling Walls Lab Warsaw odbędzie się 15 września 2022 r. na Politechnice Warszawskiej.