36th European Conference on Surface Science

Drogie Doktorantki,
Drodzy Doktoranci,

W imieniu komitetu organizacyjnego, chciałabym Was zachęcić do wysyłania abstraktów na konferencję 36th European Conference on Surface Science, która odbędzie się w centrum Łodzi w hotelu Vienna House Andel’s w dniach 28.08-1.09.2023 r.

Na stronie internetowej wydarzenia (www.ecoss36.uni.lodz.pl) znajdziecie informacje o tematach poruszanych w trakcie konferencji, organizowanych mini-sympozjach, szkołach oraz warsztatach. Warto też sprawdzić świetnych mówców, którzy już potwierdzili swój udział. Wśród nich znajduje się laureat nagrody Nobla z Fizyki za odkrycie kwantowego efektu Halla.

Konferencja ECOSS-36 to doskonała okazja, aby przedstawić swoje wyniki badań na jednym z najważniejszych europejskich wydarzeń naukowych poświęconych naukom o powierzchni.

Abstrakty są przyjmowane do 28.05.2023 r.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Do zobaczenia w Łodzi!

Aleksandra Nadolska