Szanowni Państwo,

Chciałabym serdecznie zaprosić doktorantów oraz absolwentów zawiązanych z działalnością naukową na na 2nd International PhD Student’s Conference ENVIRONMENT- PLANT-ANIMAL-PRODUCT (ICDSUPL), która odbędzie się 19-20 kwietnia 2023 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Wszystkie informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie https://up.lublin.pl/szkola-doktorska/konferencja/Streszczenia konferencyjne zostaną zamieszczone na stronie www.conference-doctoral.up.lublin.pl oraz każde streszczenie będzie miało nadany numer DOI.

Link do formularza rejestracyjnego

W ramach konferencji planowany jest konkurs na najlepszą prezentację na temat „Greenwashing – a threat to ecology?”, którą oceni grono ekspertów.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. Katarzyna Ognik