Dlaczego warto studiować w ISD PŁ?

Treść (rozbudowana)
Studenci Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska w hali technologicznej przy reaktorze RPB.
Strategiczny cel Politechniki Łódzkiej to osiągnięcie światowych standardów w nauce. Uczelnia stawia na otwartość i innowacyjność w badaniach naukowych oraz rozwijanie współpracy w międzynarodowych sieciach badawczych.
Ręka trzymająca biret
Podnoszenie kompetencji językowych, możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym
grafika informatyjna
Finansowanie wyjazdów, możliwość nawiązania współpracy zagranicznej