Komisje do oceny śródokresowej 2024 r.

Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport

W dniu 19 kwietnia 2024, Rada Dyscypliny Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów z naboru 2022/2023, w następującym składzie:

• prof. dr hab. inż. Marcin Kamiński, Politechnika Łódzka

• prof. dr hab. inż. Jarosław Jędrysiak, Politechnika Łódzka
  • dr hab. inż. Michał Guminiak, prof. uczelni PP, Politechnika Poznańska

Inżynieria Chemiczna

W dniu 10 maja 2024r. Rada dyscypliny Inżynieria Chemiczna powołała komisję do przeprowadzenia oceny śródokresowej dla wszystkich doktorantów w dyscyplinie z naboru 2022/2023 w następującym składzie:

Przewodniczący komisji:

• dr hab. inż. Tomasz Ganicz, Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej

Członkowie komisji:

• dr hab. inż. Tomasz Boruta, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej
  • dr hab. inż. Ireneusz Grubecki, prof. uczelni, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Krakowskiej