„Kadry Przyszłości - 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych”

Data dodania
Kategorie

.

Image

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Ministerstwa Edukacji i Nauki, Sieci Badawczej Łukasiewicz, Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz Głównego Urzędu Miar serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Kadry Przyszłości - 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych”, które odbędzie się 21 października na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie druga edycja Work & Science Forum – ogólnopolskich targów pracy dla doktorantów.

 

3. edycja, zainaugurowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, inicjatywy Kadry Przyszłości służyć będzie podsumowaniu wprowadzonego w 2017 r. programu Doktorat Wdrożeniowy, który dał naukowcom unikalną możliwość połączenia aktywności zawodowej i pracy naukowej. Po pięciu latach jego funkcjonowania chcemy w gronie środowiska doktorantów i przedstawicieli biznesu porozmawiać o badaniach wdrożeniowych i ich praktycznym zastosowaniu w przemyśle. Nie zabraknie też dyskusji na temat wyzwań, wspólnych doświadczeń i planów na przyszłość. 

Doktorantów wdrożeniowych, którzy są w trakcie realizacji lub mają już za sobą udane wdrożenie w przedsiębiorstwie, zachęcamy do udziału w konkursie, którego ideą jest promocja tej formy kształcenia. Zadanie konkursowe będzie polegało na przesłaniu filmu prezentującego założenia i rezultaty doktoratu wdrożeniowego, w szczególności wpływ rezultatów na rozwój przedsiębiorstwa, w którym doktorat jest wdrażany oraz rozwój dziedziny, w którą doktorat się wpisuje. Spośród nadesłanych prac wybierzemy po jednym zwycięzcy z każdej z 10 kategorii. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda.

 

Szczegóły wydarzenia, regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.dw5.wsforum.pl. Na prace konkursowe czekamy do 30 września, a na zgłoszenia do udziału w wydarzeniu do 7 października!

 

Liczymy, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością, aby wspólnie podsumować 5 lat programu Doktorat Wdrożeniowy i zarekomendować rozwiązania, które przysłużą się dalszemu rozwojowi programu oraz wzmocnią ofertę badawczo-rozwojową polskiej nauki.

 

Z wyrazami szacunku

Komitet Organizacyjny 

Strona dziala - zabbix