Zaproszenie na MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ pt. Social Aspects of Market Economy. Sustainability and Health Economics

Drodzy Doktoranci!

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć! Mowa o MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI pt.: „Social Aspects of Market Economy. Sustainability and Health Economics”. Odbędzie się ona w dniach 21-22.05.2024 r. w formie hybrydowej, na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie (Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4).

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

• Po pierwsze, jest ona doskonałą szansą na poszerzenie swych horyzontów, a także poznanie krajowych i międzynarodowych autorytetów z zakresu ekonomii.
  • Po drugie, stanowi okazję do podzielenia się wynikami swych badań z przedstawicielami zarówno polskich, jak i zagranicznych ośrodków naukowych.
  • Po trzecie, tematyka Konferencji koncentruje się wokół aktualnych problemów z zakresu: szeroko rozumianej ekonomii (w tym również ekonomii zdrowia), koncepcji zrównoważonego rozwoju oraz społecznych aspektów funkcjonowania współczesnych gospodarek rynkowych. Jeśli więc chcecie poznać aktualne trendy z tego obszaru, nie zwlekajcie z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.
  • Po czwarte, mimo międzynarodowego zasięgu Konferencji, oprócz paneli anglojęzycznych w programie przewidziane są również sesje odbywające się wyłącznie w języku polskim.
  • Po piąte, uczestnictwo w Konferencji w formie online jest całkowicie DARMOWE!
  • Po szóste, stacjonarny udział w wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do zwiedzenia miasta drużyny aktualnych mistrzów Polski w piłce nożnej oraz jednego z najlepszych zespołów Speedway Ekstraligi.

Zapraszamy Was więc do wzięcia udziału w naszej MISTRZOWSKIEJ (tzn. MIĘDZYNARODOWEJ) Konferencji.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: https://sagr.wpie.ujd.edu.pl/

Termin rejestracji na Konferencję upływa 31.03.2024 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Z ekonomicznymi pozdrowieniami

Organizatorzy Konferencji