Konkurs - Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation

Drodzy Doktoranci!

uprzejmie informuję, że trwa kolejna edycja Konkursu o jednorazowe stypendia Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation.

Uprawnionymi do ubiegania się o stypendium są obywatele polscy, na stałe mieszkający w Polsce, posiadający dyplom inżyniera uczelni wyższej w Polsce i studiujący na polskiej uczelni lub instytucie naukowym w celu uzyskania stopnia naukowego doktora

Badania muszą być prowadzone przez inżynierów w dziedzinie powiązania techniki z naukami medycznymi. Podczas selekcji kandydatów będzie brany pod uwagę temat pracy doktorskiej oraz jej wpływ na naukę, osiągnięcia akademickie kandydata oraz opinie promotora i dwóch niezależnych pracowników naukowych.

Szczegółowe wymagania oraz wnioski znajdują się na stronie Fundacji: http://www.cmrsf.ca/Podanie.htm

Z poważaniem,

Dr hab. inż. Witold Pawłowski, prof. uczelni